Церковні свята у Січні
Січень багатий на свята й визначні події не менш за грудень. Вже за кілька днів, 7 числа, ми відзначатимемо велике радісне свято Різдва Христового. А напередодні згадуватимемо про дуже важливу для Української Церкви подію, яка відбулася три роки тому: підписання і вручення Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію Патріаршого і Синодального Томосу про автокефалію.
В наступний після Різдва день ми підноситимемо подяку і хвалу Тій, Яка стала Матір'ю Спасителя всього людства: 8 січня відзначатимемо Собор Пресвятої Богородиці. А 9 січня згадуватимемо пам'ять й інших осіб, хто по плоті був близький до Спасителя: святого Йосипа Обручника, царя Давида (предка по плоті Господа Ісуса Христа) і святого Якова (брата Господнього, сина святого Йосипа Обручника), який за Переданням супроводжував разом зі своїм батьком Матір Божу і Богонемовля Ісуса при втечі в Єгипет.
14 січня будемо згадувати подію, яка нерозривно пов'язана з Різдвом Христовим: на восьмий день після народження, за приписом закону Мойсеєвого, над Спасителем було звершене обрізання та наречення Його іменем Ісус. Також в цей день вшановуватимемо святителя Василія Великого.
19 січня – Хрещення Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа. А наступного дня вшановуватимемо святого пророка Іоана Предтечу, який послужив події Хрещення Господнього.
Кожне свято, день пам'яті та численні приклади святих угодників Божих нагадують нам про необхідність бути вірними своєму покликанню, не відступати від правди Божої і плекати у серцях щиру віру, любов і надію на спасіння. Слава Богу за все!